+48 618 150 540

Dlaczego każdy powinien mieć film z drona dla ubezpieczalni

Mając doczynienia z sytuacją, w której dochodzi do naruszenia konstrukcji lub struktury budynku czy dachu, będziemy potrzebowali filmu z drona dla agencji ubezpieczeniowych. Pozwoli to przeprowadzić szczegółową analizę poniesionych strat i przyczyni się do wypłaty odszkodowania. Nasze filmy realizujemy w rozdzielczości 4k, co daje szerokie pole do wnikliwego przyjrzenia się zaistniałym szkodom. Przygotowując materiał, wprowadzamy zoom na uszkodzone miejsca.
Najlepszym rozwiązaniem jest nagranie takiego filmu po ukończeniu budowy lub przed podpisaniem umowy z firmą ubezpieczeniową. Wówczas będziemy mieli możliwość odniesienia się do stanu sprzed zdarzenia.

filmy z drona dla ubezpieczalni

Film z drona dla deweloperów podnosi rangę inwestycji

Profesjonalne podejście do prowadzenia inwestycji w branży budowlanej wymaga okresowej archiwizacji z przeprowadzonych prac. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie film z drona dla firm developerskich. Pozwoli to na przedstawienie inwestorom cyklicznego raportu z materiałem filmowym, dotyczącym postępów w prowadzonej inwestycji. Po zakończeniu prac przygotujemy dla Ciebie krótki film reklamowy, zawierający wszystkie etapy. Będzie to świetne narzędzie do pozyskania nowych inwestorów w przyszłych projektach. Filmując dronem, mamy możliwość ujęcia całego obszaru budowy z perspektywy, która jeszcze niedawno wymagała dużych nakładów finansowych. Technologia przez nas wykorzystywana pozwala na obniżenie kosztów produkcji materiału filmowego ,czyniąc go akceptowalnym.
Pomyśl o Wizerunku Twojej Firmy i skontaktuj się z nami już dziś!

film z drona dla developerow

Jak film z drona na evencie firmowym zachwycił uczestników

Organizacja eventu firmowego to duże wydarzenie w każdym przedsiębiorstwie, dlatego powinniśmy zadbać o odpowiednią archiwizację. Proponujemy film z drona na evencie firmowym. Podczas filmowania obraz z kamery drona jest przekazywany na żywo do projektora lub innego wyświetlacza obsługującego rozdzielczość hd, co zawsze budzi duży entuzjazm wśród uczestników. Po imprezie, montujemy film, wykorzystując najlepsze momenty podczas imprezy i przekazujemy go w ręce organizatorów. Materiał filmowy to świetne narzędzie do podróży w czasie. Przykładowo, organizując cyklicznie eventy firmowe i systematycznie je archiwizując, mamy podgląd historii naszego przedsiębiorstwa, jak ewaluowało na przestrzeni lat, jak następował wzrost liczby pracowników i kontrahentów.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dziś i zaskocz swoich pracowników i kontrahentów!

Wizerunek Twojej Firmy - my się nim zajmiemy.

film z drona na eventy firmowe

Chcesz, aby Twój event został na długo w pamięci uczestników? Zrealizujemy dla Ciebie

Film z drona na event firmowy

W pakiecie otrzymasz także zdjęcia.

Jeżeli jesteś właścicielem agencji eventowej, możemy przygotować dla Ciebie

Film reklamowy z drona eventów firmowych

Forma wizualna reklamy jest najlepszym narzędziem sprzedażowym, dlatego nie trać klientów, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Film z drona dla agencji nieruchomości przyciągnął klientów

Prowadzisz agencję nieruchomości? Sprawdź jak działa na klientów

Film Reklamowy dla Agencji Nieruchomości

Dodatkowo otrzymasz

Zdjęcia Reklamowe dla Agencji Nieruchomości

i zwiększysz wartość konwersji o kilkadziesiąt procent.

Jesteś właścicielem agencji nieruchomości i posiadasz w swojej ofercie domy, mieszkania i działki na sprzedaż? Wynajmujesz biura lub całe biurowce, zajmujesz się także wynajmem mieszkań i domów? To pomyśl, o ile atrakcyjniejsza stanie się Twoja oferta, jeżeli umieścisz w niej film reklamowy z drona dla agencji nieruchomości. Pokażemy w nim najlepsze cechy dotyczące lokalizacji, atrakcyjne miejsca w pobliżu, zawierający ujęcia nie stosowane nigdy dotąd. Powszechnie wiadomo, że firma która jako pierwsza wprowadza innowacyjne rozwiązania w swojej ofercie, budzi większe zaufanie w oczach swoich obecnych i przyszłych kontrahentów. Dlatego zamów film z drona dla agencji nieruchomości już dziś! Skontaktuj się z nami.

film z drona dla agencji nieruchomosci

Dlaczego filmy reklamowe z drona tak świetnie się sprzedają

Człowiek o lataniu marzył od zawsze, dlatego filmy reklamowe z drona tak świetnie się sprzedają. Pozwalają uzyskać ujęcia z nowej perspektywy. Poza tym, są bardzo chętnie oglądane zarówno na firmowych stronach internetowych, jak i na portalach społecznościowych typu YouTube, DailyMotion czy Facebook. Przy okazji, budują świadomość marki i przyczyniają się do zwiększenia liczby nowych klientów, a także umacniają pozycję firmy w oczach obecnych kontrahentów. Wizerunek Twojej Firmy to firma marektingowa zajmująca się m.in realizacją filmów reklamowych i analitycznych na potrzeby agencji nieruchomości, firm developerskich, firm ubezpieczeniowych, firm zajmujących się renowacją zabytkowych budynków (np. kamienic, kościołów), wszelkiego rodzaju imprez masowych, w tym koncerty, eventy firmowe, zloty, imprezy inauguracyjne z okazji otwarcia nowej siedziby firmy lub filii, prezentacje produktowe itd.

Ostatnimi czasy bardzo modne są filmy z drona kręcone podczas wesel, jubileuszy, komunii, imprez urodzinowych, spotkań klasowych itp. Jeżeli już wydajemy krocie na organizajcę tego typu imprez to nierozsądne byłoby nie uwiecznienie tego. Kiedy emocje po imprezie już opadną, zawsze możemy je przywołać ,odlądając profesjonalnie przygotowany film z jednego z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu.

filmy reklamowe z lotu ptaka

Jakie korzyści osiągniesz, mając swój

Film Reklamowy dla Deweloperów

oraz

Zdjęcia i filmy z postępu prac budowlanych

Materiały reklamowe i dokumentacja prowadzona podczas budowy, pozwolą na pozyskanie nowych klientów, umocnią Twoją pozycję u inwestorów, a także zwiększają wiarygodność kredytową.