+48 618 150 540

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszą aktualną ofertą i promocjami.

Zapis do newslettera pozwala nam zminimalizować koszy związane z reklamą, tym samym po zapisaniu się, otrzymasz naszą ofertę na preferencyjnych warunkach ;)

Subskrybuj nasz Newsletter

Nazwa firmy
Numer telefonu
Skrót: Wizerunek Twojej Firmy?

Prawidłowe wypełnienie formularza

Zapisz się na newsletter wypełniając formularz

Pola Imię i adres email są obowiązkowe, pytanie o skrót nazwy Wizerunek Twojej Firmy jest zabezpieczeniem przed spamem ;)

responsywne strony internetowe poznańW dzisiejszych czasach czymś niezrozumiałym jest stworzenie strony internetowej nie dostosowanej do urządzeń mobilnych. Responsywna strona internetowa to strona reagująca na różne urządzenia np. korzystając z komputera stacjonarnego mamy do czynienia z dużym wyświetlaczem, w tabletach - z mniejszym, a z racji swojej mobilności telefony komórkowe mają najmniejszy ekran. W responsywnych stronach internetowych chodzi o to, aby Twoja strona była przyjazna i łatwa w obsłudze dla wszystkich tych urządzeń. Załóżmy, że mamy do czynienia z firmą usługową, która chce sprzedać swój produkt. Klient, korzystający z komputera stacjonarnego, trafi na jej stronę i po zapoznaniu się z treścią przedstawiającą ofertę firmy, wykona następny krok mający na celu kontakt z firmą, natomiast osoba korzystająca z telefonu komórkowego lub tabletu, na którym trzeba będzie przesuwać treść i dostosowywać się do strony internetowej, automatycznie zacznie szukać czegoś łatwiejszego w odbiorze. Tym samym, jeżeli Twoja strona nie jest responsywna, innymi słowy dostosowana do urządzeń mobilnych, przegrasz z konkurencją. Już dzisiaj rynek urządzeń mobilnych jest większy od rynku standardowych stacjonarnych komputerów, dlatego nie czekaj, aż wykończy Cię konkurencja. Skontaktuj się z nami już dziś i wyprzedź konkurencję, zdobywając nowych stałych klientów.

Strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsywna strona internetowa

Czy wiesz, że liczba użytkowników mobilnego internetu jest większa od liczby osób korzystających z urządzeń stacjonarnych? Większość użytkowników rezygnuje , jeżeli strona nie jest przygotowana pod urządzenia mobilne. Cztery na pięć stron nie jest właściwie przygotowanych pod urządzenia mobilne. Jeżeli Twoja strona intenetowa nie jest responsywna (mobilnie) zoptymalizowana, tracisz klientów i kontrahentów. Możemy przygotować dla Ciebie responsywną stronę, która działa na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych. Przestań tracić klientów, zamów swoją responsywną, mobilną stronę i poinformuj swoich klientów: 1 Jak łatwo znaleźć Twoją usługę mobilnie. 2. Znasz swoją lokalizajcę? Pokaż ją innym. 3. Udostępniaj informacje szybko i łatwo. 4. Wyróżnij się na tle konkurencji. Wizerunek Twojej Firmy - Możesz powierzyć go nam lub żałować, że pracujemy dla konkurencji.

Kontakt z nami

Naszą pasją jest

Tworzenie Stron Internetowych

Sprawdź, ile radości daje

Nowoczesna Strona Internetowa

stworzona specjalnie dla Ciebie

responsywne strony internetowe