+48 618 150 540

Mając doczynienia z sytuacją, w której dochodzi do naruszenia konstrukcji lub struktury budynku czy dachu, będziemy potrzebowali filmu z drona dla agencji ubezpieczeniowych. Pozwoli to przeprowadzić szczegółową analizę poniesionych strat i przyczyni się do wypłaty odszkodowania. Nasze filmy realizujemy w rozdzielczości 4k, co daje szerokie pole do wnikliwego przyjrzenia się zaistniałym szkodom. Przygotowując materiał, wprowadzamy zoom na uszkodzone miejsca.
Najlepszym rozwiązaniem jest nagranie takiego filmu po ukończeniu budowy lub przed podpisaniem umowy z firmą ubezpieczeniową. Wówczas będziemy mieli możliwość odniesienia się do stanu sprzed zdarzenia.

filmy z drona dla ubezpieczalni

Dlaczego naszym zdaniem każdy powinien mieć

FILM Z DRONA DLA UBEZPIECZALNI

w przypadku gradobicia, silnych wiatrów lub innych szkód wywołanych czynnikami atmosferycznymi czy hemicznymi, materiał wizualny znacznie ułatwia i przyśpiesza wypłatę odszkodowań, wykonanie filmu od razu po ukończeniu budowy i dodatkowo po zdarzeniu umożliwia nam dokładną analizę.

Jeżeli zajmujesz się ubezpieczeniami możemy przygotować dla ciebie.

FILM REKLAMOWY DLA AGENCJI UBEZPIECZEŃ

Umieszczając go na stronie internetowej i portalach społecznościowych generujemy dodatkowy ruch i zwiększamy świadomość marki.