+48 618 150 540

WTF

A jak wygląda wizerunek Twojej firmy

Do zakresu usług wtf zaliczamy przygotowanie responsywnych stron internetowych ich optymalizację, analizę linków prowadzących do strony internetowej, kampanie w google adwords i marketing prowadzony w mediach społecznościowych.Zastanawiasz się dlaczego twoja firma osiąga podobne lub gorsze wyniki od konkurencjii? Chcesz poznać sekretny składnik SOSu, którego ci brakuje, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla ciebie efektywną strategię marketingową dzięki której twoja firma będzie wyróżniała się na tle konkurencji. Zadbamy o Wizerunek Twojej Firmy. Oferujemy szeroki zakres działań marketingowych, od tworzenia i aktywnego prowadzenia kont na portalach społecznościowych np. Facebook, Google+, Twitter, YouTube, Instagram, Linkedin, poprzez optymalizację strony internetowej pod katem wyszukiwarek - SEO, do SEM - marketingu w wyszukiwarkach internetowych np. Google Adwords: kampanie linków sponsorowanych, reklamy dysplayowe a także reklama na YouTube.

Podążając za najświeższymi trendami, piszemy artykuły, tworzymy filmy reklamowe oraz sesje zdjęciowe, kompleksowa usługa marketingowa w znaczący sposób wpływa na Wizerunek Twojej Firmy w internecie czyniąc ją wiarygodną w oczach obecnych i przyszłych klientów.

 

Poniżej przedstawiamy krok po kroku etapy procesu postępowania, możesz zobaczyć według jakich schematów działamy, dzięki temu podczas spotkań będziemy wiedzieli na którym etapie rozmów jesteśmy i co musimy zrobić aby zrealizować cel.

 

Etapy Procesu Postępowania

Krok pierwszy ANALIZA

- Przeprowadzamy wywiad z klientem

- Badamy rynek pod kątem potrzeb

- Przeprowadzamy analizę konkurencji

- Analizujemy grupę docelową

- Określamy cele

- Dobieramy odpowiednią usługę / produkt

Krok drugi PROJEKT

- Opracowujemy projekt

- Przedstawiamy: projekt / kosztorys

- Konsultujemy z klientem

- Akceptacja projektu przez klienta

- Rozpoczynamy działania

- Startujemy z projektowaniem wizualnym

Krok trzeci REALIZACJA

- Wdrażamy projekt

- Rozpoczynamy wybrane działania

- Śledzimy wyniki

- Porównujemy wyniki z celami

- Optymalizujemy projekt

- Przedstawiamy raport z wykonanych prac

Wizerunek Twojej Firmy

Nasza firma zapewnia widoczność w wyszukiwarkach internetowch poprzez przygotowanie responsywnej strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych i sukcesywną jej rozbudowę, marketing internetowy polegający na aktywnym prowadzeniu portali społecznościowych, dodawaniu wpisów do wartościowych katalogów oraz wsparciu koordynatorów: technicznego, marketingowego i handlowego.

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się jak wygląda

Skuteczna Reklama w Internecie!

Powierz nam prowadzenie

Marketingu Internetowego

firma zajmująca się marketingiem internetowym